Resultat – 2015


Uppdat. 2015-09-05        
Placering Startnr. Efternamn Förnamn Klubb Måltid Grupp
1 64 Wirén Linus IK Ymer 02:56:52 herr
2 65 Brants Patrik Solvikingarna / Team Salomon 03:00:25 herr
3 95 Peterson Albin Markbygdens OK 03:05:13 herr
4 60 Petersson Andreas Göteborg SK 03:15:26 herr
5 97 Ericsson Alexander IFK Lainio 03:18:16 herr
6 78 Ivarsson Tomas Sjömarkens IF 03:20:35 herr
7 71 Åkesson Fredrik   03:24:20 herr
8 72 Pettersson Andreas   03:24:46 herr
9 91 Norrgård Thomas   03:38:41 herr
10 5 Wikerud Henric   03:39:04 herr
11 50 Johansson Arvid Vandra i Sjuhärad IF 03:40:39 herr
12 81 Rosengren Fredrik Borås SK 03:47:03 herr
13 74 Fehrling Jonas Pantern running club 03:54:17 herr
14 14 Norbelie Johan Hyssna 03:55:40 herr
15 67 Larsson Mats Pantern running club 03:55:57 herr
16 54 Olsson Kristoffer Hyssna 03:56:14 herr
17 89 Gustavsson Camilla OK Alehof 03:57:02 dam
18 88 Skånberg Andreas OK Alehof 03:57:12 herr
19 31 Lindroth Magnus Partille 03:58:01 herr
20 8 Anängen Fredrik Valmet 04:02:12 herr
21 30 Kjöraas Mattias Bålsta IK 04:02:25 herr
22 63 Eriksson Karl Ericsson IK 04:04:37 herr
23 23 Strandhag Jenny Lonesome runners 04:05:19 dam
24 47 Johansson Claes Mölndals AIK 04:09:03 herr
25 62 Wilkes Anders Älekulla IF 04:09:12 herr
26 66 Aspegren Nicoline   04:11:40 dam
27 25 Jonsson Jonathan IK Jogg 04:11:52 herr
28 61 Winberg Thomas Bollebygd 04:14:11 herr
29 35 Lagerblad Stefan LK Tuppgök 04:16:18 herr
29 73 Forsell John Pantern running club 04:16:18 herr
31 32 Ljunggren Johan   04:17:35 herr
32 6 Svedberg Susanne   04:18:14 dam
33 15 Olausson Jan   04:19:42 herr
34 13 Sjöman Eric Lerum friidrott 04:19:56 herr
35 46 Reinholdsson Stefan Tvärreds IF 04:23:05 herr
36 49 Egerbo Jonathan IK Livsnerven 04:23:38 herr
37 59 Winberg Per Swedbank IF 04:26:30 herr
38 68 Toresson Annette Fritsla VIK 04:26:40 dam
39 58 Karnerud Emmy The Persistent few 04:26:50 dam
40 20 Jyrmark Fredrik   04:27:50 herr
41 48 Engelbreksson Viola IK Trasten 04:28:30 dam
42 85 Lyckestam Malin   04:34:40 dam
42 87 Sjöberg Elin   04:34:40 dam
44 70 Samuelsson Magnus Malmö 04:38:31 herr
45 3 Karlsson Fredrik Fritsla 04:38:45 herr
46 10 Larsson Jonas Hyssna 04:38:54 herr
47 75 Wallgren Markus Torestorp 04:46:07 herr
48 33 Stål Malin   04:46:17 dam
49 43 Peterson Jonas Floda runner’s club 04:52:51 herr
50 55 Keereweer Anna Lonesome runners 04:59:10 dam
51 21 Wallsten Lina   04:59:59 dam
52 44 Egerbo Victor Erikshjälpen 05:07:40 herr
52 45 Egerbo AnnaCarin Erikshjälpen 05:07:40 dam
54 34 Lagerblad Karin Falkenbergs RR 05:13:14 dam
55 80 Rosberg Olof SOK Knallen 05:20:56 herr
56 29 Sasinka Aramis Lonesome runners 05:46:33 herr
57 83 Persson Kjell Navåsens FK 06:49:55 herr
58 38 Norén Annika Team C+A 07:17:30 dam
59 16 Frövén Eva   DNF dam
60 52 Newman Rune Halmstads OK DNF herr
61 92 Lacandler Julia Axa sportsclub DNF dam